1200-WSP1 1200mm Pipe Wallshelf
Save 32%
MODULAR SYSTEMSSKU: 1200-WSP1
Description
All Stainless Steel Pipe Wallshelf - 1200-WSP1
The 1200-WSP1 is a uniquely designed, strong wall shelf emerging straight from Federal’s own doors.
1200mm wide; 2 brackets
300 mm deep × (bracket) 300 mm high
• 1.2 mm material; SUS304 (18/8); Hairline finish