DTHT-1800B-H Kitchen Tidy Workbench Cabinet with Splashback
Save 32%
F.E.DSKU: DTHT-1800B-H
Description
Kitchen Tidy Workbench Cabinet with Splashback - DTHT-1800B-H
Features:
  • 1800 mm Wide
  • 700 mm Deep × 900 mm + 150 mm High
  • Pre-Assembled with All Welded Joins
  • Top & Frame Are 1.2 mm
  • SUS304 Grade (18/8)
  • Hairline Finish
  • Doors Are 0.9 mm